Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bio Środki czystości

( ilość produktów: 49 )

Ekologiczne środki czystości świetnie radzą sobie z największymi zabrudzeniami. Jeśli pragniesz żyć zdrowo, zamień tradycyjne detergenty na bio środki czystości. Zadbaj o dom wolny od chemii i środowisko naturalne! Bio płyny, proszki, spraye i żele do czyszczenia to coraz popularniejsze rozwiązania w naszych domach, a to za sprawą większej świadomości społeczeństwa na temat szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Postaw na naturalne środki czystości i żyj zdrowo!


Bio środki czystości – jakie produkty oferujemy w naszym sklepie?


Nasza oferta to bio środki czystości wyprodukowane na bazie składników pochodzenia roślinnego. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Mogą być stosowane nawet przez osoby z wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień. Proponujemy spray do czyszczenia trudnych zabrudzeń z tłuszczu, makijażu, pozostałości kleju czy śladów po długopisach i mazakach. Do wszystkich rodzajów powierzchni polecamy skuteczny bio koncentrat. Nasza oferta to również eko proszek do prania, bambusowe chusteczki nawilżające, ekologiczny odświeżacz i żel do zmywarek oraz bambusowy papier toaletowy. W naszym sklepie znajdziesz także bio płyn do WC i płyn do prania dziecięcych ubranek. Oferujemy wiele skutecznych detergentów, których składniki naturalne świetnie radzą sobie z zabrudzeniami i zanieczyszczeniami.


Dlaczego warto wybrać bio środki czystości?


Bio detergenty są równie skuteczne co tradycyjne środki do czyszczenia. Stanowią jednak o wiele lepszą ich alternatywę – przede wszystkim są zdrowsze. Warto wiedzieć, że chemiczny skład zwykłych detergentów jest niebezpieczny dla zdrowia. Wywołuje podrażnienia skóry, a nawet alergie. Regularny kontakt ze szkodliwymi substancjami osłabia układ odpornościowy. Nie trzeba długo tłumaczyć, że korzystanie z bio środków czystości eliminuje ryzyko wielu chorób. Codzienna dbałość o przestrzeń jest wyjątkowo ważna, jednak warto robić to w ekologiczny sposób.


Co wyróżnia bio środki czystości?


Ekologiczne środki czystości to inwestycja we własne zdrowie. Wiele z nich to produkty uniwersalne, za pomocą których można wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Bio środki czystości nie uczulają i nie podrażniają układu oddechowego. Wyróżnia je skład pozbawiony groźnych dla zdrowia substancji, takich jak parabeny, SLS, formaldehydy czy pochodne ropy naftowej. Mają w składzie naturalne olejki eteryczne odpowiedzialne za przyjemny zapach. Ich zaletą jest brak drażniącej woni.


Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie zostały sprawdzone pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Zasługują na Twoją uwagę, jeśli pragniesz prowadzić zdrowy styl życia i sprzątać swój dom bez użycia chemii. Polecamy także bio produkty spożywcze oraz bio kosmetyki! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BIOzfarmy.pl!

pixel