Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Literatura

( ilość produktów: 5 )

Chcesz prowadzić zdrowy tryb życia i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Z myślą o osobach takich jak Ty w sklepie internetowym BIOzfarmy.pl przygotowaliśmy książki o zdrowym odżywianiu. Wśród wielu ciekawych pozycji z pewnością znajdziesz literaturę, która ułatwi Ci prowadzenie zdrowego stylu życia i przygotowywanie zdrowych posiłków dla siebie i rodziny. Czy wiesz, że zdrowie zaczyna się w jelitach? Jeśli nie, to koniecznie zamówi książkę pod tytułem „Jelita wiedzą lepiej”. Dowiesz się z niej, jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało.


Jakie książki o zdrowym odżywianiu polecamy?


Książka pod tytułem „Jelita wiedzą lepiej” to wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące pracy jelit. Z poradnika dowiesz się, dlaczego właściwa flora bakteryjna w jelitach jest niezbędna do zachowania zdrowia. Pozycja ta pozwoli Ci poznać zasady dotyczące tego, co należy jeść, aby uniknąć otyłości i jak dobrać właściwe dla siebie prebiotyki i probiotyki.


Do swojej zdrowej diety wprowadź kiełki, które są prawdziwą bombą witaminową. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zamów książkę pod tytułem „Kiełki. Cudowny pokarm”. Steve Meyerowitz wyjaśnia w niej, dlaczego spożywanie kiełków to wspaniały pomysł na wsparcie organizmu.
Zdrowy tryb życia to także umiejętne łączenie ze sobą różnych pokarmów. Czy wiesz, że niektórych produktów nie powinno spożywać się razem podczas jednego posiłku? Nieumiejętne komponowanie pokarmów może prowadzić do wzdę, zgagi, alergii pokarmowych, a nawet otyłości. Jeśl zaciekawił Cię ten temat, zamów książkę „Sztuka łączenia pokarmów”.


Poradniki zdrowego żywienia


Książki o zdrowym odżywianiu, które przygotowaliśmy w tej kategorii, odpowiadają na wiele pytań dotyczących zdrowia. Mając pod ręką tak profesjonalne poradniki, przygotowywanie posiłków, które zapewnią Ci potrzebne wartości odżywcze, witaminy i minerały przestanie spędzać Ci sen z powiek. Z książki pod tytułem „Na surowo” dowiesz się, jak przygotować smaczne i zdrowe potrawy na surowo. Z kolei książka zatytułowana „Alkaliczny styl życia” uświadomi Cię, jak ważne jest utrzymanie równowagi pH odpowiadającej za dobry stan zdrowia.


Przyczyną wielu chorób jest stres, nadmiar używek i brak ruchu. Zamów sprawdzone pozycje i zacznij żyć zdrowo. Koniecznie dowiedz się, jak ważny wpływ na jakość życia ma prawidłowe odżywianie. Postaw na ekologiczne produkty spożywcze wolne od szkodliwych substancji. Jedz warzywa i owoce. Unikaj fast-foodów! Dzięki kilku zmianom w codziennym funkcjonowaniu zmniejszysz ryzyko wystąpienia groźnych chorób. U nas znajdziesz wyłącznie certyfikowaną BIO żywność godną polecenia nawet najmłodszym dzieciom. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu! Często wprowadzamy do oferty nowości i przygotowujemy liczne promocje! Zapraszamy do zakupów!

pixel