Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Orzeszki ekologiczne

( ilość produktów: 47 )

Orzeszki są przekąską zarówno pyszną, jak i zdrową. To jedne z bardziej kalorycznych, ale zdrowych smakołyków, zatem warto sięgać po nie w momencie, gdy potrzebujemy więcej energii niż zazwyczaj. Prawdopodobnie najczęściej wybierasz orzeszki ziemne i inne orzeszki bio bez żadnej polewy. Czekolada gorzka i kakao należą także do jednych ze zdrowszych i bardziej wartościowych pod względem odżywczym słodyczy. Kakao zawiera między innymi magnez czy żelazo, zawarta zaś w czekoladzie niacyna pomaga uwalniać zawartą w żywności energię. Czekolada ceniona jest przez osoby wędrujące po górach oraz uprawiające różnego rodzaju survivale. Tym bardziej sycące i pełne wartościowych składników orzeszki w czekoladzie to świetny wybór w takich okolicznościach. Zarówno orzechy, jak i czekolada stanowią wysokoenergetyczny, dodający witalności przysmak. Połączone razem świetnie wpływają na kondycję fizyczną i umysłową. Spożywanie orzeszków ekologicznych w czekoladzie wskazane jest zatem, kiedy czeka Cię zwiększony wysiłek lub konieczność wzmożonego skupiania uwagi i koncentracji. Orzeszki bio w czekoladzie polecamy zatem zjeść na przykład przed trudnym egzaminem albo wyczerpującą pracą w ogrodzie. Takie orzeszki można przegryzać również w tak zwanym międzyczasie. 

Orzeszki bio w czekoladzie

Nasze orzeszki w czekoladzie oferujemy w różnych wariantach. Między innymi w czekoladzie mlecznej lub gorzkiej. Ciekawe są ponadto orzeszki w kawowej lub w kokosowej czekoladzie. To nie tylko orzeszki ziemne, ale także orzechy nerkowca, migdały czy orzechy kokosowe. Oprócz wersji na słodko, w czekoladzie, czekają na Ciebie także w wersji wytrawnej, na przykład orzechy nerkowca w przyprawie curry albo migdały w otoczce pomidorowo-ziołowej. Oprócz nich atrakcyjne są także mieszanki orzechów i nasion. 

Kolorowe skorupki

Bardzo popularne, nie tylko w wersji eko, są orzeszki w słodkich otoczkach. Naturalnie, sięgając już po tego typu przekąski, lepiej wybierać ekologiczne orzeszki w skorupce. Są zdecydowanie zdrowszym przysmakiem dla dzieci, niż nawet cukrowe lizaki. Orzeszki arachidowe pod skorupkami są oblane pyszną, mleczną czekoladą. Stanowi ona aż 50% składu tego smakołyku. Jeżeli orzeszki w czekoladzie, to najlepiej ekologiczne prosto z biozfarmy.pl! 

pixel