Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Superfood

( ilość produktów: 40 )

Produkty superfoods – Twoja superżywność!

Zdrowe odżywianie nie jest już dziś enigmą, a tematem, który na stałe zagościł w świadomości konsumentów. By zapewnić sobie i swoim bliskim najbardziej zbilansowane posiłki oraz dostarczyć w nich wszystkich, niezbędnych składników, warto sięgnąć po polską superżywność. W ofercie sklepu BIOzFarmy.pl znajdują się wyselekcjonowane, najwyższej jakości produkty superfoods, które każde danie zamienią w bombę witaminową. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się naszym asortymentem.

Produkty superfoods – bogata oferta od polskiego producenta

Polska superżywność na dobre zagościła na naszych stołach. Na początku warto jednak wyjaśnić, czym są produkty superfoods. Jest to żywność wyróżniająca się wysoką koncentracją dobroczynnych dla organizmu substancji, która przypada na każde 100 kcal tego produktu. W skrócie jest to wysoki stosunek tzw. gęstości odżywczej do gęstości energetycznej. Co ważne, dzięki wyjątkowo dużej ilości mikroskładników odżywczych, polska superżywność może pozytywnie wpływać na zmniejszenie ryzyka rozwoju różnorodnych chorób cywilizacyjnych, głównie nadciśnienia, cukrzycy czy miażdżycy. Wybór tego typu artykułów jest także rekomendowany przez dietetyków i naukowców. Wśród najpopularniejszych produktów superfoods dostępnych w naszej ofercie warto wymienić m.in. młody jęczmień, baobab, moringę, nasiona konopi, chlorellę, czy spirulinę. Większość artykułów występuje w formie sproszkowanej, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystywać do dowolnych potraw np. do zup, sałatek, czy zdrowych koktajli.

Polska superżywność od sklepu BIOzFarmy.pl

Oferowana przez sklep BIOzFarmy.pl polska superżywność pochodzi od renomowanych i certyfikowanych producentów, np. Bio Planet. Dokładamy wszelkich starań, by naszymi dostawcami były tylko najlepsze firmy na rynku, gdyż zadowolenie i satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Wybierając produkty superfoods z naszego asortymentu, można mieć pewność, że dostarcza się sobie i swojej rodzinie najzdrowszych artykułów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

pixel